Mnie rozpiera i najzachłanniej
Młodość,
Ta iskra co zapala się w prostej wegetacji drodze
I przerwać ją chcąc podpala wszystkie mosty,
Odbiera.
Iskrzy chęć podskoku
I oniemiającego apetyt destrukcji
Zaspokającego widoku.
Tam gdzie jestem ja,
I ty
Chcę żyć.
Widzieć artystycznej namiętności obrazy.
W drogę! Ktoś powie.
Ja nie stanę dwa razy. W drogę!
Muzyka na dziś :
https://www.youtube.com/watch?v=WfjX3g_mmY8&feature=share

Brak komentarzy:
Prześlij komentarz
Napisz co o tym myślisz...