wtorek, 13 listopada 2018

Kolejny dzień w schronie dla nieszczęśliwych

Aktualnie przebywając poza domem tęskno mi do moich dzieciaków. Nie ma kto ich zabrać na spacer, dać ciasteczko, pogłaskać. Szczerą chęcią poszłabym sobie też do szkoły pomimo faktu, że trudno mi w niej. Narysowałam parę rysunków.








I napisałam wiersz.

Zastój w przepływie wody

Chcę myśleć nic, 
Popłynąć dalej 
Gdzie nie ma nic. 

Wrócić do domu 
I nie zastać nikogo, 
Nie powiedzieć sobie 'cześć'. 

Zasnąć i nie czekać 
Na następny dzień, 
Odpuścić sobie troszkę  

I potem nie dać dopaść się, 
To ja dopadnę. 
Nie stawać w cieniu 
Minionych dni i pójść w...

Muzyka na dzisiaj :
https://www.youtube.com/watch?v=jlCTtQ6jkO4&feature=share

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Napisz co o tym myślisz...